You are here:: Archív článkov
 
 

Výlet - V šľapajách svätých - Taliansko

E-mail Tlačiť PDF

KAPACITA SA NAPLNILA, ĎAKUJEME ZA ZÁUJEM A NA PRIHLÁSENÝCH SA TEŠÍME

Pozývame vás na dobrodružný výlet do Talianska, s podtitulom V šľapajách svätých. Je naplánovaný od 26. septembra do 5. októbra, to znamená 10 dní plných cestovania, spoznávania, zážitkov, nových i súčasných priateľstiev, oddychu no možno aj boľavých nôh. Navštívime miesta odkiaľ prišli svätci ako František a Klára, Felix, Benedikt či Rita. Neobídeme ani Rím, ktorý je nielen večným mestom ale aj mestom odpočinku nášho patróna sv. Stanislava Kostku.

A čo je na tom najlepšie? Budeme kempovať - prespávať v stanoch alebo chatkách! Takže si nezabudnite zobrať karimatku a spacák a tí akčnejší aj stan.

A úplne najlepšie na celom jesennom výlete do Itálie je jeho cena: 100 eur za dopravu autobusom, plus 40 eur (za prespávanie vo vlastnom stane) alebo 80 eur (na posteli v bungalove)

Neváhajte a DO KONCA MÁJA sa prihlasujte na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , kde zároveň môžete posielať všetky otázky alebo pripomienky.

Kalkulácia ceny a predbežný program:

Doprava: autobusom (min. 40 účastníkov) - 100 eur
Ubytovanie: 9 – 13 eur na noc (4x bungalov, 3 x izba), spolu: 80 eur - za zapožičanie posteľnej bielizne sú poplatky navyše
3,50 - 8 eur na noc (stanovanie vo vlastnom stane), spolu 40 eur - je možné si stan aj požičať za 6 eur na noc
Teda:
140 – 180 eur
Vstupy do múzeí, kostolov, archeologických miest a pod.: podľa individuálneho záujmu o jednotlivé miesta

Program

Stravu a poistenie si zabezpečuje každý individuálne, alebo po dohode v skupinke. Je možné si objednať stravu aj v kempoch, kde budeme ubytovaní.

Zaplatenie sumy: 1 - 15. júna na č. ú.: 6628571009/1111 (do poznámky uviesť: italia)