You are here:: Archív článkov
 
 

TNT klub pozýva...

E-mail Tlačiť PDF

Kto sa nechystá alebo nemôže ísť na koncoročný výlet UPeCe ??? Máme pre Vás pozvánku ako stráviť sobotu 16.6.2012 aj zmysluplne a aj zábavne. Ide o viacmenej celosvetovú akciu AVON POCHOD PROTI RAKOVINE PRSNÍKA.
Páni, viem že ste si asi teraz povedali, že ,,...hmmm, nič pre nás...,, ale nie je to celkom tak. Bez toho, aby som Vás chcela strašiť sa bohužiaľ táto choroba vyskytuje aj u mužov a okrem toho, sú všetci muži srdečne pozvaní a hlavne vítaní, keďže svojou účasťou môžu vyjadriť, že na nás ženy myslia a podporujú nás v boji proti tomuto zákernému a nanešťastie čoraz častejšiemu ochoreniu.

Takže to tak na ozrejmenie a teraz k organizácii. Pochod sa koná v BA a začína o 15,00 hod s tým, že program je už od 13,00 hod.

Vstupenkou na pochod je tričko, ktoré stojí 15 EUR, ale nie je to povinné si ho zakúpiť. Kúpou toho trička a celou tou sumou vlastne podporíte túto akciu a prispejete na boj proti tejto chorobe. Ale ako vravím, na pochod Vás pustia aj bez trička, akurát by možno bolo fajn sa zladiť, baby do ružova a páni do fialova alebo bordova,ale takisto je to na Vás. Pochod sa koná na Nábreží Dunaja pri OC Eurovea a Novom divadle. Z vlakovej stanice ide priamo k budove divadla bus č.  X13.
Bude možnosť kúpiť si tričko na mieste.

Samotný pochod začne teda o 15,00 hod a nepotrvá dlhšie ako 2 hodiny. Po pochode ešte nasleduje púšťanie balónov na pamiatku tých, ktorí tejto chorobe už podľahli.

No a aby sme Vás nalákali, bude tu možnosť stretnúť naživo aj známych ľudí celkom zblízka ako napr. Pyco, Peťa Polnišová, Beáta Dubasová, Jana Kirschner, Alena Heribanová, Dara Rolins a iní...títo všetci túto akciu každoročne podporujú a zúčastňujú sa jej. Až budete dosť šikovní, aj sa s nimi odfotíte...

Do rytmu na pochode bude hrať úplne skvelá kapela bubeníkov CAMPANA BATUCADA - sú naozaj výborní.

Po tomto všetkom nasleduje tá zábavná časť, teda nie že by toto predtým nebola zábava , ale verím , že to nasledujúce sa bude len stupňovať. To znamená odchod smer Senec, predbežne bude k dispozícii jedno auto. Ak nás bude viac, do Senca idú busíky, uvidíme podľa situation.

V Senci nás čaká okrem iného I.M.T.Smile, Gladiátor a  Oldies party Rádia Viva až do rána bílého. VSTUPNÉ 6 EUR, študáci 4EUR.

Tí ktorí nevedia, Senec je mestečko medzi TT a BA, kde sa nachádzajú jazerá a je to obľúbená letná destinácia na kúpanie pre ľudí zo širokého okolia. Kto bude potrebovať odísť skôr, jedno auto pôjde ešte večer do TT a my ostatní, no párty je do 4,00 ráno a prvý bus do TT ide 4,50 hod, takže si myslím , že ideálne.

 


 

Ešte internetové odkazy:

http://www.zdraveprsia.sk/index.php?www=sp_detail&id=21&navigation_id=1

http://www.afrocampana.sk/index.php?p=campana-batucada - toto je tá kapela bubeníkov

http://www.msks-senec.sk/seneck-leto

 

Mirka / Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

TNT - Típkovia Na Túru