You are here:: Archív článkov
 
 

PLES UPeCe 2014

E-mail Tlačiť PDF

"Miluj a rob čo chceš."

Myšlienka veľkého svätca sv. Augustína sa stala mottom tohtoročného Ples UPeCe. Po dlhom čase sa uskutoční opäť v skoršej plesovej sezóne, už 1. marca 2014 v priestoroch jedálne Strednej priemyselnej školy v Trnave.

Príďte sa zabaviť a vytancovať s priateľmi. Čakajú vás najmä pretancované topánky, boľavé bruchá od smiechu, no i večera, zábavný program či tombola so zaujímavými cenami. Lístky si môžete kupovať už len do 26. februára po vysokoškolských sv. omšiach v Jezuitskom kostole.
Cena: 15 eur pre študentov a 20 eur pre pracujúcich. V cene lístka je večera, kapustnica, fľaša vína, dezert, malé občerstvenie počas večera a samozrejme program.

Začíname sv. omšou v Jezuitskom kostole o 18:00, kde sa budeme modliť za dobrý a radostný priebeh akcie. Odtiaľ sa presunieme do SPŠ, ktorá je od kostola vzdialená len cca 10min.

Vítané sú stále aj pomocné ruky, ktoré sa môžu hlásiť organizátorom pod veliacou dôstojníčkou Majou - Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Bližšie informácie hľadajte na našom Facebooku UPeCe TeTe alebo píšte na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Tešíme sa na Vás!