You are here:: Archív článkov
 
 

Kurz posunkového jazyka

E-mail Tlačiť PDF

Chcete sa naučiť slovenský posunkový jazyk? Prihláste sa na niektorý z kurzov slovenského posunkového jazyka

Ovládnutím slovenského posunkového jazyka budete mať možnosť sa oveľa lepšie dorozumieť s nepočujúcimi ľuďmi. Spoznáte tiež svojbytnú jazykovú a kultúrnu menšinu nepočujúcich. Môžete sa tiež uplatniť ako tlmočníci slovenského posunkového jazyka, alebo ako učitelia v škole nepočujúcich alebo pracovať v organizácii nepočujúcich.

Zároveň pochopíte, že vďaka posunkovému jazyku môžete sa dorozumievať pod vodou, aj keď náhle ochoriete a nemáte hlas a môžete posunkovať, alebo zrazu stratíte sluch a posunkový jazyk Vám zachráni život v spoločnosti medzi ľuďmi, dá sa posunkovať na diaľku, aby ste nemuseli zvyšovať svoj hlas, alebo keď sa chcete rozlúčiť so svojím partnerom na vlak kde môžete posunkovať cez okno ... Je to úžasné vedieť ďalší jazyk pre vás a môžete to použiť aj v praktickom živote...

V prípade nejakých otázok či záujmu neváhajte sa obrátiť na nás prostredníctvom mailovej adresy Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo na tel. č. 0911 909 186 (volajte po 16.00 hod.), kde Vám zavoláme alebo napíšeme mail, stačí ak nám dáte vedieť a ozveme sa Vám.